Powerman Duathlon
                            March 25, 2001
                 ******** Powerkids Results ********

                         FEMALE AGE GROUP:  1 - 6
Place    No. Name                Age City                    Time
=====  ===== ==================  === =====================   =====
    1  2020 Alexa Leopold         6 Simpsonville       SC   23:34

                          MALE AGE GROUP:  1 - 6
Place    No. Name                Age City                    Time
=====  ===== ==================  === =====================   =====
    1  2038 Kyle Darmody          6 Germantown         TN   16:35
    2  2058 Myles Prince          5 Memphis            TN   17:16
    3  2023 Matthew Nasiatka      6 Evansville         IN   23:29

                         FEMALE AGE GROUP:  7 - 8
Place    No. Name                Age City                    Time
=====  ===== ==================  === =====================   =====
    1  2004 Danielle Warner       7 Mobile             AL   26:13

                          MALE AGE GROUP:  7 - 8
Place    No. Name                Age City                    Time
=====  ===== ==================  === =====================   =====
    1  2040 Mattie Rider          8 Germantown         TN   14:27
    2  2037 Kip Darmody           8 Germantown         TN   15:29
    3  2035 Tyler Thread          8 Evansville         IN   16:38
    4  2039 Crockett Rider        7 Germantown         TN   17:46
    5  2031 Patrick O' Brien      8 Cleveland          TN   19:08
    6  2012 Jason Mc Elroy        8 Cuba               AL   19:25
    7  2014 Thomas Peluso         8 Nashville          TN   19:30
    8  2024 Daniel Nasiatka       7 Evansville         IN   19:44
    9  2028 Wes Drenning          7 Owens Cross Roads  AL   20:04
   10  2026 Drew Morton           8 Vestavia Hills     AL   20:49
   11  2042 Hunter Bramblett      8 Panama City        FL   20:53
   12  2025 Matt Helms            7 Pleasant Grove     AL   21:06
   13  2001 Jordan Smith          7 Gretna             LA   22:22

                         FEMALE AGE GROUP:  9 - 10
Place    No. Name                Age City                    Time
=====  ===== ==================  === =====================   =====
    1  2036 Kellie Darmody       10 Germantown         TN   15:17
    2  2029 Lanie Drenning       10 Owens Cross Roads  AL   16:34
    3  2017 Sara Bangert         10 Ridgeland          MS   17:49
    4  2018 Megan Bangert         9 Ridgeland          MS   19:29
    5  2019 Erin Bangert          9 Ridgeland          MS   20:36
    6  2050 Taylor White         09 Mansfield          TX   21:09
    7  2015 Trinity Fannin        9 Birmingham         AL   21:12
    8  2053 Savannah Terrell     07 Cordova            TN   21:18
    9  2048 Chloe Drummond       09 Birmingham         AL   22:40
   10  2052 Shelby Ehlert        09 Montgomery         AL   23:20
   11  2010 Lauren Dyess          9 Ridgeland          MS   24:45

                          MALE AGE GROUP:  9 - 10
Place    No. Name                Age City                    Time
=====  ===== ==================  === =====================   =====
    1  2059 Morgan Prince        10 Memphis            TN   15:42
    2  2032 Kyle Shaw            10 Tallassee          AL   16:33
    3  2022 Michael Edge         10 Simpsonville       SC   16:57
    4  2049 Chandler Myles       09 Indianapolis       IN   17:15
    5  2027 Paul Drenning         9 Owens Cross Roads  AL   18:16
    6  2054 Bragan Ingle         09 Helena             AL   18:48
    7  2046 Thomas Cato           9 Birmingham         AL   19:19
    8  2045 Philip Cato           9 Birmingham         AL   19:24
    9  2005 Ian Pang              9 Cumming            GA   19:50
   10  2051 Matt Duren           07 Birmingham         AL   21:01
   11  2055 Justin Teal          09 Signal Mtn         TN   21:19
   12  2047 Chance Tarver        08 Sulphur            LA   24:01

                        FEMALE AGE GROUP:  11 - 12
Place    No. Name                Age City                    Time
=====  ===== ==================  === =====================   =====
    1  2056 Hallie Phares        11 Mccalla            AL   28:27
    3  2021 Lindsey Edge         12 Simpsonville       SC   28:54
    4  2016 Kate Bangert         11 Ridgeland          MS   29:44

                         MALE AGE GROUP:  11 - 12
Place    No. Name                Age City                    Time
=====  ===== ==================  === =====================   =====
    1  2060 Morgan Spartz        12 Alpharetta         GA   24:02
    2  2061 Max Spartz           11 Alpharetta         GA   24:44
    3  2006 Garrett Patterson    11 Alpharetta         GA   25:45
    4  2007 Michael Niezgoda     12 Homewood           AL   28:02
    5  2013 Robert Cecil         12 Vestavia Hills     AL   29:40

                        FEMALE AGE GROUP:  13 - 14
Place    No. Name                Age City                    Time
=====  ===== ==================  === =====================   =====

                         MALE AGE GROUP:  13 - 14
Place    No. Name                Age City                    Time
=====  ===== ==================  === =====================   =====
    1  2030 Joshua Mc Kinley     13 Somerville         TN   20:38
    2  2041 Daniel Adamson       13 Alpharetta         GA   23:51
    3  2044 Christopher Bagent   13 Niceville          FL   26:22