CLASS = Junior Olympics Male 1-10

No.   NAME                     City               St Time
===== ======================== ================== == =======
  508 David Lallone            Birmingham         AL    7:28
  366 Jake Murphy              Anthony            FL    8:02
  396 Matthew Harper           Nashville          TN    8:03
  367 Sean Murphy              Anthony            FL    9:39
  443 Aaron Yielding           Cadiz              KY    9:55
  186 Andy Clay                Pensacola          FL   11:05
  358 Jackson Moore            Vestavia Hills     AL   11:14
   77 Greg Dean                Pelham             AL   11:16
  499 Andy Cook                New Market         TN   12:04
  517 Eli Keatts               Big Rock           TN   15:06
  489 Tanner Harnage           Hermitage          TN   16:35

Number of records: 11

                    CLASS = Junior Olympics Female 1-10

No.   NAME                     City               St Time
===== ======================== ================== == =======
  424 Meredith Alexander       Birmingham         AL   10:59
  295 Amber Armer              Pensacola          FL   11:00
  345 Cortnee Chrestman        Germantown         TN   14:04

Number of records: 3

                    CLASS = Junior Olympics Male 11-12

No.   NAME                     City               St Time
===== ======================== ================== == =======
  509 Matthew Lallone          Birmingham         AL   14:30
  445 Jon Hauck                Woodstock          GA   15:15
  504 Max Turner               Marietta           GA   15:19
  420 Ryan Hamilton            Covington          LA   15:52
  397 William Harper           Nashville          TN   15:57
  498 Nick Kraus               Nashville          TN   16:08
  187 Nathan Johnson           Anniston           AL   16:50
  342 Michael Morris           Birmingham         AL   17:04
  286 Dexter Weiss             Mt. Brook          AL   17:28
  189 Zak Crider               Atwood             TN   17:54
  505 Marc Ohler               Slidell            LA   18:44
  239 Thomas Scott             Pelham             AL   18:46
  442 Nathan Yielding          Cadiz              KY   20:05
  528 Alex Boyd                Brownsbourgh            23:09
  224 Trey Trapolino           Helena             AL   23:28

Number of records: 15

                   CLASS = Junior Olympics Female 11-12

No.   NAME                     City               St Time
===== ======================== ================== == =======
  238 Caroline Brown           Birmingham         AL   18:31

Number of records: 1

                    CLASS = Junior Olympics Male 13-14

No.   NAME                     City               St Time
===== ======================== ================== == =======
  165 Eric Whiddon             Helena             AL   20:45
   78 Chris Carrell            Saraland           AL   22:37

Number of records: 2

                   CLASS = Junior Olympics Female 13-14

No.   NAME                     City               St Time
===== ======================== ================== == =======

Number of records: 0

                    CLASS = Junior Olympics Male 15-16

No.   NAME                     City               St Time
===== ======================== ================== == =======
  433 Thomas Mitchell          Cadiz              KY   43:03
  439 Nicolo Davidson          Nashville          TN   43:07
  425 Patrick Yielding         Cadiz              KY   44:07
  169 Jonathon Krebs           Hattiesburg        MS   45:11
   82 William Mc Clure         Huntsville         AL   47:27
  514 Timothy Cappo            Greenwell Sprins   LA   47:45
  532 Andrw Boyd               Huntsville         AL   49:51
  557 Macon Wade               Birmingham         AL 1:00:04
   81 Joshua Mortensen         Dora               AL 1:03:28

Number of records: 9

                   CLASS = Junior Olympics Female 15-16

No.   NAME                     City               St Time
===== ======================== ================== == =======

Number of records: 0

                    CLASS = Junior Olympics Male 17-18

No.   NAME                     City               St Time
===== ======================== ================== == =======
  167 David Thomas             Brookwood          AL   42:12
   27 Taylor Prewett           Mt. Brook          AL   44:02
  170 Scott Reynolds           Pinson             AL   46:00
  403 Jody Miller              Montgomery         AL   46:17
  168 Branden Guffey           Thompson Station   TN   48:19
  237 Brandon Moore            Carolivale         AL 1:03:38
  171 Blake Pennington         Birmingham         AL 1:05:47

Number of records: 7

                   CLASS = Junior Olympics Female 17-18

No.   NAME                     City               St Time
===== ======================== ================== == =======
  502 Jennifer Williamson      Milton             FL 1:07:23

Number of records: 1